ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 "СОНЕЧКО"
м. Володимир, Волинська область

Сторінка практичного психолога


Практичний психолог закладу дошкільної освіти


Пшоннік Лілія Сергіївна


Мій девіз у   роботі:  

«Творчість у вихованні  - це любов , виховання любов’ю  спонукає дитину до власної творчості в житті, тому саме дитячий досвід творчості  є зернинкою, що проросте в різних проявах щасливої особистості»


Яка  моя мета?:

Надати кожній дитині рівну можливість  власного життєтворчого самовираження через доступні притаманні їй внутрішні ресурси. Через прийняття її особливості,як власної норми розвитку,відкрити серце дитини до сприйняття себе і світу.


Кожна дитина – художник, проблема в тому, щоб залишитися художником, вийшовши з дитячого віку

Пабло Пікассо


П’ять  властивостей  олівця:

  • По-перше, аби олівець писав, потрібна рука, яка ним водитиме. Ти можеш творити великі речі, але не забувай, що є Рука, яка тебе провадить. Це Бог.
  • По-друге, щоби олівець добре писав, його треба підстругати. Від цього він стане трішки коротшим, але набагато гострішим. Так само і нам іноді доводиться терпіти, але це робить нас кращими.
  • По-третє, написане олівцем можна стерти, якщо ти помилився. Це нагадування нам, що завжди можна ви­правитись, було б лише бажання.
  • По-четверте, насправді важлива не дерев’яна оболонка олівця, а його серцевина — графіт. Для тебе теж головним має бути те, що діється у твоєму серці.
  • І, нарешті, по-п’яте, олівець завжди залишає слід. Так само і ти пам’ятай: усе, що робиш у цьому житті, залишить якийсь слід. Тож старайся, щоб кожний твій вчинок був гарним..

З досвіду роботи повна версія

Логін: *

Пароль: *