ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №3 "СОНЕЧКО"
м. Володимир, Волинська область

Тиждень психології

В рамках Тижня психології відбувся захід для працівників закладу  на тему: "Ікігаї - мистецтво життя". Ресурсна техніка самодопомоги: "Японський сад".

З асистентами вихователів, спеціалістами був проведений психологічний практикум самодопомоги "Я в ресурсі: пошук балансу, душевно- тілесної рівноваги."

Психо-емоційний  фон  тривоги, пригнічення часто заповнює глибинні пласти наших душевних відчуттів, домінуючи над звичним мирним життям. Як, перебуваючи в постійній напрузі і стресі, допомогти собі втриматись на внутрішніх переконаннях, зусиллях, навичках, щоб зберегти баланс, рівновагу, а отже віру в себе, віру в силу взаємопідтримки, турботи, добра і людяності, самому вистояти і перемогти, допомогти іншому перемогти себе. Найважливіша річ, що перемагає всі негаразди, це любов наших сердець, спрямована для добра інших.

Колеги  з задоволенням виконали діагностичні вправи, ділились досвідом власних ресурсів виходу із стресу, пропрацювали тілесно орієнтовані практики, навчились вправам, що сприяють стабілізації, балансу емоційних та тілесних відчуттів в досяненні психологічної рівноваги.

В старшій групі "Веселка" було проведене заняття для дітей з  серії "Дошкільнятам про чесноти".  Озвучили таємниці дитячих сердець, ділилися теплими словами.

   

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *