ЗДО №3 "Сонечко", Володимир-Волинський
Володимир-Волинський, Волинська область

Урочисте відкриття закладу дошкільної освіти

17 квітня відбулося офіційне відкриття закладу дошкільної освіти №3 «Сонечко», який із структурного підрозділу Володимир-Волинської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Центр освіти на соціально-педагогічної підтримки» після її реорганізації в ліцей перетворився на автономний дитсадок, що входить до системи закладів дошкільної освіти міста.

На відкриття завітали секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський, начальник управління освіти, молоді та спорту міськвиконкому В’ячеслав Петрук, директор ліцею «Центр освіти» Валентин Вірковський.

Директор дитсадка «Сонечко» Наталія Ростопчина розповіла, що для закладу з автономного статусу фактично нічого не змінилося – як і було обіцяно перед реорганізацією, зберегли і колектив, і матеріальну базу. Та й залишилися у своїх рідних стінах. В садочку функціонує три групи, всі вони є інклюзивними. Загалом тут виховується вісім дітей з особливими освітніми потребами і розвиток інклюзії залишається одним із пріоритетів закладу.

Процес перетворення у ЗДО № 3 для батьків і вихованців відбувся практично непомітно, адже садочок працював у звичному режимі. Втім, для адміністрації та колективу він був непростим, адже мали багато роботи з документацією, ліцензуванням та іншими формальностям. Всі труднощі вдалося подолати успішно, за що Наталія Ростопчина вдячна міським чиновникам та адміністрації закладу, зі структури якої вони вийшли.

У дитсадку уважно ставляться до потреб кожної дитини і розвивають таланти і здібності. Це на святі продемонстрували й вихованці старшої групи, які виконували пісні і танці, декламували віршики. А після короткої урочистості та екскурсії закладом всі розійшлися займатися найголовнішими справами: діти – гратися, навчатися, розвиватися, а вихователі – допомагати їм у цьому.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *